Zaawansowany czerniak skóry podudzia prawego

Dzień dobry.Rozpoznanie na karcie informacyjnej to:zaawansowany czerniak skóry podudzia prawego,ze zmianami wtórnymi w węzłach chłonnych biodrowych,pachwinowych prawych,tkankach miękkich uda prawego.Obecna mutacja BRAF.Dostałem 5 kursów DTIC,a obecnie przepisano mi Zelboraf na którego wystąpiła reakcja alergiczna -obrzęk twarzy.Piszecie o nowym leku?Co to za lek,i gdzie można go dostać?Proszę o odpowiedz

Proszę skonsultować się z regionalnym Centrum Onkologii lub Prof. Piotr Rutkowski w Centrum Onkologii w W-wie , tel. sekr. 225462184 , najlepiej dzwonic 7.40-7.45 rano , zż