Zabieg frezowania przerośniętych guzów czołowych

Witam, miesiąc temu miałem zabieg frezowania przerośniętych guzów czołowych. Polegało to na zrobieniu wcięcia we włosach, ok. środka głowy i spiłowaniu guzów. Nie jestem w pełni zadowolony z operacji. Z prawej strony jest ok. Jednak lewy guz, jest wciąż wiodczny i wyczuwalny, dużo mniej niż wcześniej, ale jednak. Pisałem o tym do chir plastycznego, stwierdził, że wrażenie wypukłości może być, przez obrzęk tkanek i kości i trzeba czekać do pół roku na końcowy efekt. Czy czoło może się wyrównać?

Magdalena StusiĹska

Należy poczekać cierpliwie aż tkanki miękkie wrócą do normalnego stanu. Jesli efekt nadal nie będzie zadowalający należy skonsultować się z lekarzem.