Zabieg lakierowania zębów

Witam Mój lekarz stomatolog zaproponował mi lakierowanie zębów. Mam wyleczone wszystkie ubytki, w tym również ubytki niepróchnicowe - klinowe. Proszę o informację ilu wizyt i w jakich odstępach czasu wymaga w moim przypadku zabieg lakierowania zębów? Czy można go bezpiecznie przeprowadzić w pierwszym trymestrze ciąży?

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

jest to zabieg profilaktyczny który możemy wykonywać co 3 miesiące, lakierowanie robi się na jednej wizycie, można wykonywać je w ciąży
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Zabieg profilaktycznego lakierowania zębów można, jak najbardziej, przeprowadzać podczas ciąży. Proszę się nie obawiać. Aby uzyskać zamierzony efekt należy go powtarzać ( częstotliwość określi Pani lekarz prowadzący ).