Zabieg u mężczyzn w celu poprawy jakości plemników

Witam. Mam pytanie o co chodzi z małym zabiegiem u mężczyzn w celu poprawy jakości plemników? Jesteśmy z partnerem za granicą i chcemy mieć dziecko poddalismy się wielu badaniom u mnie niby stwierdził ginekolog ze jest wszystko ok(ale dodam że nie mam regularnych cyklow )mi przepisał tylko tabletki na wywołanie(primolut N 5mg)Dostałam po 15szt odstawiłam je bo się źle czułam teraz powinna być a nie ma.Partnera zaś kieruje na mały zabieg pod narkoza który ma trwać jakieś 30min czy to konieczn

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli Pani partner został skierowany na zabieg, to najpewniej jest to konieczne. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, sugeruję konsultację z lekarzem prowadzącym, który bez wątpienia szczerze i kompetentnie odpowie na Państwa pytania.