Zabieg usunięcia pieprzyka

witam. W czerwcu mam zabieg usuniecia piperzyka ktory jest dwubarwny czarno bialy i wypukly z brazowa obramowka po trzech stroanach. chcialbym sie dowiedziec jakie mam szanse ze nie jest to rak skory? i czy to prawda ze deramtolog ktory uzna ze takie znamie jest jednak podejrzane to wysyla od razu do chirurga onkologa? Boje sie bo w domu mam roczna corke.

Aby określić przed wycięciem, jakie jest ryzyko nowotworu, należy zbadać znamię dermoskopem. To nieinwazyjne, proste i szybkie badanie. Proszę zgłosić się do dermatologa, który takie badanie wykonuje.