Zabiegi kwasami a przebarwienia

Witam.Czy po serii zabiegów kwasami lub dermapenem nie będą mi się robić przebarwienia potradzikowe?.

Witam Panią,

Zabiegi z użyciem odpowiedniego rodzaju kwasów mają na celu redukcje trądziku i przebarwień.
Wiec jak najbardziej jestem na tak.
Nie polecam wykonywania dermapenu jeśli trądzik jest w fazie aktywnej.

Zapraszam serdecznie na bezpłatną konsultację aby dobrać jak najlepszą ,,pigułkę,, zabiegów dostosowanych do potrzeb Pani cery.

Jeśli chodzi o trądzik to przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej dobrze skonsultować się z lekarzem dermatologiem. Obecnie istnieje wiele metod pozwalających zredukować zmiany oraz przebarwienia, jednak przy aktywnym trądziku i dużych zmianach można też stosować terapię łączoną ( dlatego najlepiej być pod opieką dermatologa ).

Dzień dobry,

Odpowiednio dobrany zabieg ma na celu redukcję przebarwień, jednak by dobrać to, co najlepsze niezbędna jest bezpośrednia konsultacja na którą serdecznie zapraszam.

Pozdrawiam

Wszystko zalezy od tego jaki rodzaj peelingu będzie miała Pani wykonany, jak głęboko przebarwienia są umiejscowione i jak będzie pielęgnowała Pani skórę po zabiegach. Prosze udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej.