Zaburzenia czucia w palcach a zator

Proszę o poradę Jestem kobietą, 27lat ok.5kg nadwagi. Prowadzę aktywny tryb życia.Ostatnie badanie krwi wykazało u mnie b. wysoki poziom cholesterolu, od tego czasu kontroluję to co jem.Od ok m-ca mam zaburzone czucie w prawej stopie,prawie w ogole nie mam czucia w 2palcach u stopy(duzy i zaraz obok). Czy istnieje prawdopodobieństwo, ze to jakiś zator? Do jakiego specjalisty powinnam się udać i jakie badania wykonać? Dziękuję za pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże naczyniowe. Nie można wykluczyć nieprawidłowości neurologicznych. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.