Zaburzenia erekcji przy partnerze

Witam, mam problem na tle seksualnym. Mam 20 lat. Byłem heteroseksualny, jednakże mnie nie zadowalał związek z kobietą. Aktualnie mam chłopaka, kocham go nad życie. Ale... przy nim mi nie staje. Jednakże przy próbie '' masturbacji '' normalnie wszystko jest OK. Włączam jego zdjęcie i normalnie mi staje.

Utrzymujące się problemy ze wzwodem wymagają konsultacji specjalisty. W Warszawie są dostępni lekarze seksuolodzy (zakładam, że Skaszewo jest mazowieckie...) Pozdrawiam Pana. JW, blog medycyna seksualna.

Dzień dobry!

Z Pana słów można domyślać się, że przyczyny braku podniecenia/ erekcji mają charakter psychologiczny - tzn. związany z emocjami, relacją z partnerem, określaniem swojej tożsamości seksualnej, nawykami, sposobem myślenia itp. Stąd właściwym kierunkiem jest konsultacja z psychologiem/ psychoterapeutą seksuologiem.

Pozdrawiam!

Polecam terapię partnerską w takim wypadku. Możliwych jest wiele przyczyn. Np. uwarunkowania z punktu widzenia byłej osoby heteroseksualnej, gdy pojawia się przy Panu nagi mężczyzna a wpajano Panu wstręt do takiej sytuacji, zachowania, świadome lub podświadome, partnera które wpływają na Pana podniecenie i inne.
Należy to skonfrontować z partnerem w towarzystwie terapeuty.
Pozdrawiam.