Zaburzenia lękowe oraz bezsenność a Seronil 10 mg

Witam.Od kilku lat choruję na zaburzenia lękowe,oraz bezsenność.Obecnie przyjmuję Seronil 10 mg,oraz na sen ketrel 25 mg.Czy te leki są skuteczne w leczeniu tych przypadłości?,oraz czy przy zaburzeniach lękowych można pić kawę naturalną czy raczej nie?

Witam Panią. Od wielu już lat badania nad skutecznością leczenia zaburzeń lękowych wskazują, że jest ona wyższa kiedy zostanie połączona odpowiednia farmakoterapia z psychoterapią. W tym przypadku chodzi o psychoterapię poznawczo-behawioralną. O interakcję kawy naturalnej z lekami proszę pytać swojego lekarza. On tu jest najbardziej kompetentną osobą w tym zakresie. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/