Zaburzenia oddychania u 7-miesięcznego niemowlaka

Witam.Zacznę od tego że mam 7 miesięczną córeczkę,bardzo duzo przebywamy na dworzu,rozwija sie prawidłowo na nic niechorowała dziś wypadła nam kąpiel zawsze przed kąpielą nagrzewam w łazience farelką i jakby nie było robi się duszno.Po wyjęciu jej z wanienki owinięciu w ręcznik i przejściu do pokoju zaczeła bardzo dziwnie łapać powietrze tak bardzo ciężko i z delikatnym swistem, zapadał jej się strasznie mostek ten dziwny oddech powtórzył sie 7 razy i przeszło po napiciu sie!co to mogło byc?
Piotr Pilarski

Ciężko na podstawie opisu odpowiedzieć. Możliwe, że jest to kwestia tego, że dziecko się uczy reagować na różne bodźce i tak zareagowało przy kąpieli. Dla pewności sugeruję wizytę u pediatry celem zbadania dziecka.

Pozdrawiam.