Zaburzenia widzenia w jednym oku

Witam. Mam problem z oczami, mianowicie widzę ciemniej na jedno oko. Dzieje się to tak najczęsciej jak oczy są naświetlone. Dzieje się to naprzemiennie, a patrząc dwojgiem oczy nie zauważam różnicy w widzeniu. Bolą mnie oczy i nic nie widzę w ciemności a światło mocno odbija się w siatkówkach oka. Byłem niedawno na badaniu dna oka, USG oczu i miałem prześwietlane oczy w ramach mętów ciała szklistego, które mam. Myślę, że coś by odkryto, powiedziano mi że wszystko w porządku. Dziękuję za radę.

Widzenie jest uzależnione od wielu czynników,zawsze każdym okiem z osobna widzimy gorzej.Gorsze widzenie w ciemności-gorsza adaptacja do ciemności może być spowodowana niedoborem VitA w organizmie,mozna to uzupełnić zazywając Betakaroten, lub Vit A w kapsułkach