Zaburzenia widzenia, zawał serca i cukrzyca u 47-latka

Witam mam na imię Roman mam 47 l . w wieku 9 lat straciłem zwrok na prawe oko po przebytej chorobie zapalenia opon muzgowych spalona rogówka tak mówi lekarz . widzę na to oko lecz wszystko jest za mglone brak ostrości wzroku piszę bo szukam pomocy gdyż moje lewe oko słabnie już gorzej widzę jestem po rozległym zawale serca i w dodatku cukrzyca czy mogę liczyć na pomoc pozdrawiam

Witam
Gorsze widzenie w lepszym oku może być spowodowane rozległym zawałem serca ( gorsze krążenie krwi ) , jak i również samą cukrzycą szczególnie w przypadku , kiedy poziom cukru nie końca jest wyrównany , dodatkowo warto sprawdzić dno oka ( czy nie ma zmian cukrzycowych na dnie ).
Pozdrawiam