Chwilowe zaburzenia widzenia i męty w ciele szklistym

Mam 20 lat, miałam chwilowe zaburzenie wzroku. Widziałam wszędzie paski, wcześniej siedziałam około 2 godzin przy komputerze. Badalam dno oka, wyszło ok. Mam mety w ciele szklistym, ponad to gdy patrzę na lampkę to potem widzę wszędzie te światła. Ciśnienie w oku 13 i 15.co mi może być? Bardzo się boję

Witam.Zalecam urlop, spacery i patrzenie oczami daleko przed siebie. To co Pani widzi to powidoki. drgania monitora/paski w Hercach/ oraz ślady po żarówkach/ powidoki/. To jest do pewnego stopnia normalne. Urlop!!! Pozdrawiam