Zaćma obu oczu a przyjmowanie zastrzyków i leków

W 2014 roku dostałam udar mózgu niedokrwienny. Prawdopodobnie powodem były zastrzyki Lucentis, którę przyjmuję, ponieważ choruję na AMD wysiękowe oraz mam zaćmę obu oczu. Przyjmuję leki Tertensif, Atoris, Tritace, Acard 150mg, Preduktal. Pomimo przyjmowania w.w. leków kilka razy dziennie musze brać Captopril, ponieważ zmagam się z bardzo wysokim ciśnieniem. Pomimo przyjmowania zastrzyków oraz leków wzrok nie polepsza się. Proszę o pomoc i radę co mam zrobić.

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z hipertensjologiem. Wymaga Pani dokładnej diagnostyki odnośnie możliwości intensyfikacji leczenia i ogólnej oceny internistycznej. Wykracza to poza możliwości porady internetowej.