Zaczerwienienie pod piersiami a odpowiednia terapia

Witam.Od roku zmagam się z nieprzyjemnym zapachem i zaczerwienieniem pod piersiami.Yzywałam juz chyba wszystkiego i nic nie pomaga.Bardzo dbam o ę w stresie higienę wiec bardzo to dla mnie krepujące.Od roku żyję w stresie spowodowanym sytuacja w rodzinie,,czytałam gdzieś że to tez sprzyja rozwojowi choroby.Nie byłam u lekarza bo bardzo mnie to krępuje.Proszę o odp czy są jakieś sposoby ,,maści lub cokolwiek żebym nareszcie mogła się tego pozbyć.Z góry dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam.

Proszę nie krępować się lekarzy są to ludzie , którzy pomagają a nie szkodzą. Działaniem na własną rękę można sobie wyrządzić krzywdę
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska