Zajadanie stresu chlebem

PROSZE o pomoc mam 2 dzieci ,27 lat , wzrost 162 i ważę 110kg jest mi bardzo źle i nie radzę sobie ,każdy stres i niepowodzenie zajadam chlebem, bo mam bardzo złą sytuację w rodzinie i jak narazie na nic mnie nie stać , jestem załamana , proszę pomocy potrzebuje !!!

Witam,

Najlepiej będzie, gdy jak najszybciej skontaktuje się Pani z Poradnią Zdrowia Psychicznego, gdzie znajdzie Pani odpowiednich specjalistów - lekarza psychiatrę, psychologa i psychoterapeutę. Pomoc w tym miejscu dostanie Pani w ramach usług NFZ. Warto tez skontaktować się z dietetykiem, który pomoże Pani dobrać odpowiednią dietę.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Dzień dobry!

Istnieje możliwość leczenia refundowanego np. w Poradni Zdrowia Psychicznego, Centrum Interwencji Kryzysowej itp. Konieczna jest także opieka i wskazówki dietetyczne, ale przede wszystkim psychoterapia.

Bezpłatny anonimowy numer telefonu zaufania to 116 123. Nie zastąpi on jednak bezpośredniego kontaktu ze specjalistą.

Pozdrawiam!