Zajście w ciążę po poronieniu

Poroniłam 18 października, do dziś krwawię, jednak z różną intensywnościa. Nie miałam łyżeczkowania. Jednak uprawiałam seks tydzień po poronieniu. Czy jest możliwość, że mogłam zajść jeszcze raz w ciążę, mimo że ciągle krwawiłam? Jak duża? Ile czasu powinnam jeszcze mieć krwawienie?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Krwawienie po poronieniu trwa zazwyczaj tyle, co zwykła miesiączka (5-7 dni). Jeśli u Pani krwawienie utrzymuje się od 18 października, to chyba warto udać się w tej sprawie do ginekologa w celu kontroli. Jeśli lekarz nie stwierdzi żadnych nieprawidłowości, to może Pani ponownie starać się o dziecko.

Pozdrawiam!