Zakażenie borellią i toksoplazmozą oraz skierowanie do szpitala zakaźnego

Witam, dziś wyszłam ze szpitala-miałam wymianę stymulatora serca. Tak przy okazji zrobiono mi badania na bolerrię i wynik był pozytywny. Dodatkowo jest też texoplazmoza. Otrzymałam skierowanie do szpitala zakaźnego w W-wie. Na skierowaniu mam napisane "izba przyjęć". Czy powinnam zabrać już ze sobą rzeczy do szpitala? Czy zostanę tam na badania czy tylko krew mi pobiorą? Proszę o poradę.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani , niestety nie znam dokładnej Pani historii choroby ale proszę być przygotowanym w razie czego do pobytu w szpitalu. Pozdrawiam.