Zakleszczenie penisa w pochwie partnerki

Mam pytanie, co należy zrobić jeśli dojdzie do zakleszczenia penisa w pochwie partnerki , jak go można z tamtą wyciągnąć, aby jak najmniej stresować partnerkę i siebie.

Dzień dobry.

Zakleszczenie penisa w pochwie zdarza się naprawdę rzadko, nie ma więc specjalnego powodu, żeby się z takiego potencjalnego zdarzenia stresować. Przyczyny nagłego skurczu pochwy mają zwykle podłoże psychiczne i wywołane są nagłym atakiem panicznego strachu. Jeżeli jednak zdarzy się coś takiego, najprościej jest podać partnerce jakieś leki uspokajające, bądź alkohol (o ile są w zasięgu ręki), które mogą rozluźnić partnerkę. Innym sposobem jest zawiadomienie pogotowia, które może podać leki rozkurczowe, choć chyba nie każdy chciałby być "gwiazdą" spektaklu, w którym widzami byliby obcy przecież sanitariusze.
Dawniej też proponowano, by w sytuacji zakleszczenia ukłuć partnerkę igłą w pupę. Ból wywołany ukłuciem powoduje bowiem krótkotrwały rozkurcz mięśni, który można wykorzystać na wyciągnięcie zakleszczonego penisa.

Pozdrawiam.

Witam, zastanawiające jest dla mnie dlaczego Pan się tym martwi? Jeżeli ma Pan silne lęki związane ze współżyciem-czego wyrazem może być przedstawiona w zapytaniu obawa, warto udać się do psychologa -terapeuty aby się temu przyjrzał. Być może cierpi Pan na nerwicę lekową i potrzebuje Pan psychoterapii.Jest to bardziej prawdopodobne niż to, że spotka Pana podczas współżycia zakleszczenie w pochwie.Pozdrawiam