Zamulenie i senność na lekach SSRI

Po lekach z grupy SSRI np. Fluoksetynie,sertralinie czuje zamulenie,sennosc. cały dzień chce mi się spać. Jestem nie do życia a wieczorem całkowicie odechciewa mi się spać!!!!! Jakie inne leki mogłyby mnie zaktywizować, pobudzić, napędzić? problemem jest u mnie brak energii, witalności i siły.leki z grupy ssri brałem każdy po kilka,kilkanaście miesięcy.nie pomagały za bardzo. Jakie leki po których się nie tyje mogłyby mnie rozbudzic? Proszę psychiatre o pomoc

Psychiatra jedynie po osobistym kontakcie może zlecić zmianę leków. Ze swojej strony natomiast polecam podjąć psychoterapię. Pomaga zwalczyć problem bez skutków ubocznych, a i efekty są bardziej trwałe. Pozdrawiam