Zapalenie krtani i niechęć do jedzenia u dziecka

Syn ma 2 lata i ostatnio złapał zapalenie krtani więc rozumiem że mógł stracić apetyt-zjadł ulubioną parówkę i zwymiotował nią podczas choroby,ale teraz już jest 2 tygodnie po leczeniu, a on je tylko kaszkę i nawet słabo pije w porównaniu do tego co pił wcześniej.budzi się w nocy bo jest głodny i wtedy przemycam mu żółtko w kaszce inaczej nie zje.Dostał syrop na apetyt Bioaron C ale tu nie chodzi o brak apetytu, bo kaszek zje bądź ile ale o niechęć jedzenia innego.Proszę o poradę i sugestię

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z laryngologiem, być może doszło do powikłania po zapaleniu krtani. Dodatkowo prosze próbować przemycać wraz z kaszką inne bardziej kaloryczne produkty.