Zaparcia, mdłości, hemoroidy oraz bóle brzucha i głowy

Witam, od 2 miesięcy mam problemy z zoladkiem. Mam straszne zaparcia, mdłości, bóle żołądka i całego brzucha, hemoroidy czasami gorączkę i ból głowy. Zaczęło się urodziłam 5 miesięcy temu. Te mdłości nie dają mi normalnie funkcjonować a trzeba się zająć dzieckiem. Już nie wiem co mam robić, mieszkam w uk i tutaj lekarz powiedzial że to może być mnóstwo rzeczy i przepisał mi błonnik do picia Fybogel ehh tylko to wcale nie pomaga. Dodam że ostatnio miałam miesiąc spokoju i znów te symptony wróciły

Jak waga? Czy Pani przytyła,? Czy nie ma żylaków? ani obrzęków PODUDZI???
Jak ciśnienie, cukier i nerki ????
Warto sprawdzić TSH (tarczyca), FIBRYNOGEN i D-DIMERY, wskazujące na zakrzepice żylne !
WAŻNE: Właściwa dieta, dużo wody, Kontrola wypróżnień i wagi !
Może czopki i leki uszczelniające żyły, na hemoroidy, bez Rp dostępne ?...
Unikać dłuższego siedzenia ... Ćwiczenia