Zaparcia od dwóch tygodni

Witam. Mam problem z jelitami, otóż mam straszne zaparcia nie mogę się załatwiać przeszło kolo 2 tygodni. Co jest powodem i jak mam to wyleczyć mimo że tabletki w aptekach czy do picia herbaty nic dosłownie mi nie pomaga. Pomocy!.

Dzień Dobry,

jeśli zaparcie występują już od tak długiego czasu proszę koniecznie wybrać się do lekarza!
Jeśli wyeliminowana zostanie przyczyna organiczna, np. zmiany patogenne w jelitach, proszę udać się do dietetyka w celu przeanalizowania obecnej diety - możliwe są niedobory błonnika pokarmowego.

Pozdrawiam,
mgr Natalia Główka
www.nutricus.pl