Zarażenie wszami ubraniowymi

Dzien dobry! Bardzo bym chciał prosic panstwa o pomoc mój problem polega na tym ze pomagalismy bezdomnym,i zaraziłem sie tzw wszami ubraniowymi i nie wiem jak tego sie pozbyc nie moge znalesc zadnego preparatu,boje sie ze to sie juz rozniosło po mieszkaniu,a jezeli sie roznosło po mieszkaniu jak to zwalczyc?i jak zwalczyc ten problem,poniewaz mam juz krosty na ciele,i cały czas mnie swedzi ciało,prosze o jak najszybszą pomoc,jaki trzeba kupic srodek,aby to zlikwidowac z ciała,domu,i odziezy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.