Radiofrekwencja mikroigłowa na rozstępy

Witam. Odbyłem operacje radiofrekwencji mikroigłowej na rozstepy (wbijanie mikroigiełek w ciało) i po ok 2 dniach kiedy na mikrorankach poajwiły sie juz strupik pojawiła sie sporej wielkosci wklęsła biała dziura na moim ciele otoczona napuchnietą,zaczerwieniona skórą. Nie mam pojecia co to jest, wygląda jakby coś w skórze sie zerwało. Jest ktoś w stanie powiedziec co to jest? Z góry dziekuje za pomoc. Zdjecie: http://i.imgur.com/sLgt4Jn.jpg

Jest to stan zapalny w miejscu wykonania zbiegu. Proszę koniecznie skontaktowac sie z lekarzem , ktory przeprowadził zabieg- mam nadzieję , ze był to gabinet lekarski. Jezeli jest to niemośliwe prosze kupic octanisept i wykonac przymoczki- czyli nasaczony octaniseptem gazik przyłożyć na kilkanaście minut na zmianę. W razie potrzeby zapraszam na konsultację.
Ewa Rybicka