Co stosować na rozstępy po przytyciu?

W ciąży przytyłam ok. 20kg. wiec moja skóra wyglada zupełnie inaczej. Na udach zostaly rozstępy, a skóra na brzuchu (wokół pępka) wypelniona jest bialymi plamkami, wygląda naprawdę nieladnie. Wykorzystalam juz pięć roznych kremów na rozstępy (zakupionych w aptece) oraz jeden 'olejek' z BioOil. Nic nie pomogly. Moje pytanie: Czy moja skóra juz sie nie Zmieni? Moze zwyczajnie nie jest podatna na kremy i trzeba spróbować czegoś innego? Co moglabym jeszcze wyprobac, oprocz krwmow i zabiegow?

Kremy i olejki niestety nie pomogą, ponieważ rozstępy to głębokie zmiany i potrzebna jest przebudowa skóry aby je wyleczyć. Skuteczne zabiegi to: Dermapen, laser frakcyjny, radiofrekwencja mikroigłowa. Proszę poszukać w okolicy lekarza doświadczonego w leczeniu rozstępów, w Warszawie dr Marek Wasiluk stosuje z dużym powodzeniem radiofrekwencję mikroigłową.