Zasłabnięcie a zabieg wymiany stentów

Witam, ojciec ostatnio źle się poczuł i zasłabł. Miał założone stenty kilka lat temu. W szpitalu powiedzieli że nie da się udrożnić żył. Czy w takiej sytuacji będzie konieczna wymiana stenów czy jakiś inny zabieg?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, jakich naczyń dotyczy opis? Stentów nie wymienia się, możliwe jest wszczepienie innych, lub zabieg operacyjny. Jednak jakakolwiek ocena zależy od stanu klinicznego, badań obrazowych i rodzaju naczyń, które będą leczone.