Zatrzymanie wody w organizmie a odchudzanie

witam :) ja chciałam sie zapytac gdy woda w organizmie sie zatrzyma to czy mozna sie wtedy odchudzac, poniewaz wyczytałam na innych stronach ze mozna itd, ale niewiem czy to prawda bo gdy ja sie odchudzałam to chudłam i dwa razy wiecej tyłam :( m.in. w połtorej miesiaca schudłam 5 lub 6 kilo no w sumie to nie jest tak duzo zebym pomgła miec efekt jojo prawda?? i za jakies 304 miesiace przytyłam 12 kilo :/ i juz sama niewiem :( mam nadzieje ze mi pomozecie z gory dziekuje ! :)

Witam serdecznie, aby dać szczegółowe wskazówki musiałabym wiedzieć więcej o diecie którą Pani stosowała. Zachęcam do wykonania badania analizy składu ciała, aby określić zawartość tkanki tłuszczowej i beztłuszczowej w organizmie. Więcej o tego typu badaniach i o wskazówkach dietetycznych znajdzie Pani na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/
Dietetyk Patrycja Sankowska