Zawał serca, angioplastyka i stosowanie leków

Witam,mam 59lat. W VIII/2012r. przeszłam zawał serca/angioplastyka stent/,leki-Nedal5*0,5t,Micardis40*1t,Polocard75*1t,od 8 mcy Ezetrol10*1t./wcześniej Sortis20/. Od roku mam podwyższoną CK-kin.keratyn. do poziomu 395 IU/Inorma24-185/,CK-MB na stałym poziomie ok.357. Martwi mnie podwyższ.CK. Co może być tego przyczyną ,czy to poważne,jakie wykonać badania,do jakiego lekarza się udać,czy mam się czym martwić. Lek.rodz. bagatelizuje temat. Czy Micardis może być powodem/w ulotce jest o tym/??

Piotr Pilarski

Nie spotkałem się z tym aby Micardis podwyższał CK natomiast Ezetrol może. Dobrze byłoby zamienić ten lek na inny. Sugeruję udać się do innego lekarza.

Pozdrawiam.