Zawroty głowy, zmęczenie i brak apetytu

Mam 16 lat. Od 2 tygodni dziwnie się czuję. Mam zawroty głowy, ból głowy, cały czas jestem zmęczony i mało jem, a jak już zjem to mam mdłości i ból brzucha. Zawroty mam tak do 18godz. a potem już przestają. W tamtym tygodniu miałem tak ze 3 dni i ustało. Od niedzieli znowu się zaczęło do teraz. Nie wiem o co chodzi. Dziś byłem u lekarza. Ciśnienie i cukier mam w normie. Jutro mam badania krwi i moczu. W poniedziałek będę miał wyniki, ale dręczy mnie co to może być.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli badanie lekarskie nie przyniosło jednoznacznej odpowiedzi, należy poczekać na wyniki dodatkowo zleconych badań. Mogą one przybliżyć postawienie diagnozy i ustalić przyczynę dolegliwości.
Opisane przez Pana objawy są bardzo niespecyficzne i niecharakterystyczne. Mogą świadczyć o bardzo wielu zaburzeniach, patologiach i chorobach. Dlatego też bez wyników badań nie jest możliwe udzielenie jednoznacznej odpowiedzi. Proszę uzbroić się w cierpliwość.