Zawroty głowy, brak apetytu, senność - co to może być?

Mam wielki problem od kilku dni mam zawroty głowy, nie mam w ogóle apetytu jak już coś jem to nie czuję smaku, dodam że palę papierosy i nawet tego smaku nie czuję. Boli mnie głowa, ale nie jest to duży ból... Leczę się teraz na własna rękę, bo wiem że się przeziębiłam ale gardło mnie nie boli, kataru też nie mam. Wiec co mi jest??

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie.

Objawy jakie Pani opisała są bardzo niecharakterystyczne i mogą być wynikiem zarówno stanów fizjologicznych jak i różnych schorzeń. Fizjologicznie takie objawy mogą być wynikiem przemęczenia czy zaburzeń snu. Wśród przyczyn patologicznych mogą znajdować się infekcje czy też zaburzenia neurologiczne.

W ramach diagnostyki powinna wybrać się Pani do lekarza pierwszego kontaktu, który oceni stan Pani zdrowia i następnie rozpocznie terapię lub skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty.