Zazdrość o byłą żonę partnera

Mój partner jest już ponad 3 lata po rozwodzie( 33 lata małżeństwa) jestesmy ze sobą 2 lata i nadal trzyma w telefonie wszystkie smsy dobyłej żony i od niej, często mnie porównuje do niej,wiele razy pytałam dlaczego , ale nigdy nie odpowiedział zle się czuje w takim zwiazku i rozmawiałam z nim o tym ale nie przyniosło to żadnego efektu.Nie wiem co mam mysleć o tym

Dzień dobry!

Zakończenie długotrwałego związku i przejście żałoby po takim rozstaniu często jest trudnym wyzwaniem. Wiele świadczy o tym, że Pani partner jeszcze sobie z tym nie poradził.
Zachęcam do podjęcia wspólnej terapii partnerskiej.

Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza