Zaznaczona rotacja wzdłuż osi długiej, pogłębienie blaszki granicznej dolnej L5
Proszę o poradę, wynik rtg zaznaczona rotacja wzdłuż osi długiej, pogłębienie blaszki granicznej dolnejl5, mozliwa kregoszczelina na poz. L5/s1. Boli mnie dolna czesc kregoslupa, czuje mrowienie w stopach oraz igielki w dloniach, czy powinnam wykonac rezonans? Moze lepeij udac sie do reumatologa? Czy jest to wskazanie do operacji? Mam 29 lat i duze haluksy na stopach, czy to moze miec zwiazek? Jestem tez 2 lata po cesarskim cieciu....

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam serdecznie,
Wskazana konsultacja z lekarzem zlecającym badanie celem ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.