Zażycie dwóch tabletek antykoncepcyjnych jednego dnia w trzecim tygodniu stosowania

Witam mam taki problem biorę tabletki antykoncepcyjne jestem w ostatnim tygodniu myślalam ze zapomniałam jednej tabletki z wczoraj wiec dziś wzięłam 2 za dzis i jutro nie wiem jak doszło do tego ze tak bardzo sie pomyliłam czy coś może się stać jak mam teraz brać tabletki

Renata GrzechociĹska

Pomyłka w 3 tygodniu nie wpływa na skuteczność, proszę dokończyć blister już prawidłowo, cykl skończy się jeden dzień wcześniej. I jeden dzień wcześniej rozpocząć kolejne opakowanie.