Zażycie dwóch tabletek antykoncepcyjnych w tym samym dniu

Witam! Mam pytanie. Jestem w czasie zarzywania tabletek antykoncepcyjnych aty*** zażywam je juz od ok 2 lat bez zadnej przerwy( tylko te 7 dniowe po między nowym opakowaniem) i wczoraj SR. zarzyłam prze pomyłkę dwie tabletki tego samego dnia czyli w śr. zażyłam tabletke prawidłowo z danego dnia plus dodatkowo z czwartku, ktory jest dzisiaj. I nie wiem co powinnam teraz zrobić. zażyć normalnie tabletke kolejną którą powinnam wziąść w piątek?? i co jeśli ją zażyje kiedy powinnam rozpocząć kolejne

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nie ma powodów do niepokoju. W czwarte proszę zażyć tabletkę piątkową, w piątek sobotnią, itd. aż do końca opakowania. Po jego zakończeniu proszę zrobić normalną 7 dniową przerwę.