Zażywanie amfetaminy a spadki cukru, napady gniewu i zmiany osobowości

Witam. Zażywałem 3 lata amfetamine od jakiś 3 tygodni nie biorę już nic, po prostu walczę z tym, kłopotem są nadmierne spadki cukru przez co czuje się często słabo, utrzymywający się wciąż po wysiłku fizcznym psychoza (za dużo słyszę), napady gniewy, zmiany w osobowości raz jestem smutny raz wesoły, minie to kiedyś? czy przyjdzie mi żyć z tym do końca? tak samo czy zacznę znów dojrzewać? bo mam 19 lat a zachowanie jak 16... proszę o pomoc.

Witam serdecznie,
Częstymi powikłaniami uzależnienia od środków psychostymulujących (w tym amfetaminy) są zespoły depresyjne i oraz psychozy urojeniowe (najczęściej o treści prześladowczej i ksobnej). Możliwe, że ten problem dotyczy również Ciebie, dlatego warto, abyś skonsultował się z lekarzem psychiatrą.
Pozdrawiam