Zażywanie leku Escitalopram a nawrót objawów nerwicy lękowej

witam od okolo 4 mmcy zażywam escitalopram na nerwice lękową(zawroty głowy,bezsenność,potliwość,dziwne leki,bole głowy,nieustanna kontrola oddychania, cieżke oddychanie) juz po 1,5 mcach bylo ok objawy sie zmniejszyły,teraz znowu jest gorzej objawy powróciły i najgorsze jest ta kontrola oddychania czuje ze zaraz sie udusze,biorę po 1.5 10mg tabletki moze powinnam zwiększyć dawkę do 2,bo one już na mnie nie działają chyba.Dodam ,że wizytę u psychaiatry mam dop. za m-ąc nie da rady wcześniej

Agnieszka Lipińska

Witam
nie pisze Pani,co spowodowało poprawę stanu zdrowia poprzednio,albo,czy brała Pani pod uwagę pójście do innego specjalisty/psychoterapeuty/prywatnie.Może warto zasięgnąc informacji także na forum internetowym dotyczącym podobnych objawów.Pozytywne skutki daje również sesja relaksu,o którą można tam zapytać.
Pozdrawiam serdecznie