Zdenerwowanie, bezsenność i drżenie ciała

Nie mogę spać spokojnie, wszystko mnie denerwuje, boję się pracować, trzęsie mi się wszystko w środku, trzęsę się cały. Nie mogę sobie z tym poradzić, nie wiem co mam robić, proszę o poradę.

Witam!
Ten skąpy opis objawów może sugerować zaburzenia nerwicowe lub inne zaburzenia psychiczne. Wskazana jest jak najszybsza konsultacja psychiatryczna. Do wizyty u tego specjalisty nie jest potrzebne skierowanie. Zachęcam serdecznie do rozmowy z psychiatrą, po zastosowaniu odpowiedniego leczenia, wszystkie objawy, lęki, niepokoje mogą ustąpić albo przynajmniej zdecydowanie złagodzić natężenie. Pozdrawiam serdecznie!