Conceive Plus a szybsze zajście w ciążę

Dzień dobry, mam pytanie dotyczące stosowania żelu conceive plus. Czy aby szybciej udało sie zajść w ciąże skuteczne są żele na zapłodnienie conceive plus? Czy warto stosować takie rzeczy czy szkoda pieniędzy? Z mężem staramy sie o dziecko od dłuższego czasu i do tej pory się to nie udalo. Zasięgaliśmy rady specjalistów, czytamy też wiele opinii w internecie i znaleźliśmy informacje na temat żelu na zapłodnienie conceive plus. I tutaj pojawia się moje pytanie. Czy taki żel jak conceive plus faktycznie może pomóc? Wiele osób pisze, że po zastosowaniu conceive plus udało im się zajść w ciążę, ale ja nie moge jakoś zobaczyć sensu w stosowaniu tego typu leku. Zwlaszcza że nie jest on szczególnie tani i nie chcielibyśmy wyrzucać pieniędzy w błoto. Czy conceive plus faktycznie może pomóc przy zajściu w ciążę czy to jedynie bujda na resorach? Proszę o informacje w tej sprawie. Z góry dziękuję.

Aleksander Ropielewski

W zależności od przyczyny niepowodzeń ciążowych stosowanie żelu moze mieć sens (nadmiernie gęsty śluz uniemożliwiający ruch plemników i zapłodnienie).