Zespół stresu pourazowego i przyszłość w snach

Witam. Mam 24 lata. Od kilku ładnych paru lat zdarza sie cos czego nie umiem wytlumaczyc. Śni mi się coś i nie pamietam tego po przebudzeniu,natomiast za jakiś czas zdarza sie ta sama sytuacja i wiem co sie zdarzy i w tym momencie robi mi sie niedobrze mam zawroty glowy i bardzo zle sie czuje. Mam zespol stresu pourazowego. Dodatkowo rok temu bylam na neurologi w szpitalu ze skurczaki w tylnej czesci glowy ale nie nie wyszlo. Prosze o pomoc.

Warto byłoby sprawdzić, co się dzieje, podczas osobistej konsultacji ze specjalistą: psychologiem, lekarzem psychiatrą lub psychoterapeutą. Pewnie jest Pani tym zaintrygowana i zaniepokojona i chciałaby zrozumieć to zjawisko. Wymagałoby to jednak rzetelnego wywiadu psychologicznego lub lekarskiego, niezbędnego do postawienia diagnozy. Warto również zwrócić się do neurologa, aby wykluczyć przyczyny fizjologiczne.