Zespolenie jelita po operacji usunięcia kawałka jelita cienkiego

Apel do szpitali,lekarzy,ktorzy maja matki; mamie nie postawiono diagnozy.Jest po dwoch operacjach usuniecia kawalka jelita cienkiego ,wycinka nikt nie potrafi okreslic bo nie wiedza.drugi do analizy i cisza.Mama lezy w ketrzynie a nie ma specjalistycznego szpitala dla niej,ma wkucie,zaladek wylaczony z obiegu i znowu jelito sie nie zespolilo.Szukam ,szpitala,ktory mame wezmie do siebie.

O tym, że mama musi być przekazana do innego ośrodka powinni zdecydować lekarze, którzy ją prowadzą i którzy w chwili obecnej jak Pani pisze nie mogą sobie poradzić z jej leczeniem. Oni po takiej decyzji powinni telefonicznie skierować swoją chęć do przekazania pacjentki do innego ośrodka z pełnymi informacjami na jej temat. To musi być rozmowa między lekarzami w jej sprawie, aby decyzje były podjęte fachowo i zgodnie ze sztuką lekarską.