Operacje wycięcia jelita i trudności w diagnozie choroby

szukam pilnie szpitala,ktory przyjmie moja mame .Miala juz dwie operacje,po kawalku wycinaja jelito i sie nie zrasta tylko peka i nie trzyma(wycinka nikt nie potrafi odczytac,bo nikt nie wie co to.Mama obecnie lezy w Ketrzynie. Pan Ordynator da karetke jesli zalatwimy szpital,ktory zamie sie mama.Czekamy do poniedzialku-do 31 marca.Moja mama ma dopiero 44 lata,lekarze kochani pomozcie

W takim wypadku to lekarze, który operowali mamę powinni szukać pomocy w innych szpitalach skoro nie dają sobie rady, a nie Pani na własną rękę takowej pomocy szuka. To lekarze muszą przekazać dogłębne informację na temat stanu klinicznego mamy, aby gdzieś indziej można by ją leczyć. Pani przekazuje zbyt mało informacji na ten temat, aby jakikolwiek szpital podjął się leczenia mamy.

Witam , podobnie jak kolega uważam , że to szpital leczący Mamę dotychczas powinien znać swoje najbliższe ośrodki , w których ustali konsultację pacjentki , preparatów , itd. zż