Zgorzel po niedokładnym wyleczeniu zęba

WITAM, BĘDĘ MIEĆ KANAŁOWE LECZENIE PRZEZ DENTYSTĘ PRYWATNEGO KTÓRY ZALECZYŁ MI ŻEBA NIE WYCZYSZCZAJĄC GO DOKŁADNIE W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM ZROBIŁ SIĘ STAN ZAPALNY I ZGORZEL CZY MOGĘ STARAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE JAKI JEST NA TO PARAGRAF I JAKA KARA DLA DENTYSTY

Na jakiej podstawie stwierdza Pani ze ząb nie został doczyszczony? Bardzo często dochodzi do zgorzeli wskutek głebokiej próchnicy jaka Pani miała. Pomimo doczyszczania miazga mogła być juz na tamtym etapie zainfekowana i to było tylko kwestia czasu aż sie odezwie. Dokumentacja medyczna i wpis w karcie pacjenta jest dowodem w sprawie. Jeżeli była próchnica głęboka - to wszystko mogło sie wydarzyć i tu Pani nie wygra.