Zgrubienie w odbycie i krew podczas defekacji

Witam od 4 tygodni cierpię na hemoroidy byłem wczoraj u proktolog a stwierdził że ból który odczuwam nie powinien aż tak boleć zaniepokojony jestem gdyż lekarz stwierdził że w okolicy odbytu ze strony pośladka wchodzącej do odbytu jest twarde zgrubienie jak to naciskał to bolało przepisał mi leki przy każdej wizycie w toalecie jest krew to zgrubienie to taka faldka

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję w tym momencie kierować się zaleceniami lekarza badającego. bez badania nie można nic powiedzieć. Jeżeli objawy nie ustąpią proszę szybciej udać się ponownie do lekarza zlecającego powyższe leczenie.