Zgwałcenie w czasie snu

Jakie jest prawdopodobieństwo jest że ktoś mnie zgwałci podczas snu a ja sie nie obudze w tym czasie?

Witam,
Prawdopodobieństwo takiej sytuacji podczas normalnego , fizjologicznego snu jest równe zeru. To się nie może zdarzyć.
Pozdrawiam
Artur B

Zagrożenia życia, przemoc itp zwykle są warunkami, które powodują przerwanie snu. Zakładamy oczywiście, że zachowane są inne warunki bezpieczna, higiena dobrego snu, a także pełna trzeźwość, zdrowie psychiczne i fizyczne itp.

Dobry Wieczór Pani,

Trudno na Pani pytanie odpowiedzieć jednoznacznie.

Nie można tego wykluczyć, ani potwierdzić - bez dokładniejszej analizy.

Z otwartością zapraszam Panią do rozmowy na Skype.

Irena Mielnik-Madej