Złamanie kostki bocznej u 24-letniej osoby

PO zł kostki bocznej st skokowego i sudeck ost Wyniki: Cechy przewlekłego uszkodzenia więzadeł trójgraniastego, z jego pogrubieniem i wzrostem intensywności sygnału.podobne zmiany w zakresie więzadła strzałkowo -skokowego tylnego, z pogrubieniem szczególnie przyczepu strzałkowego nieregularny falisty zarys więzadła strzałkowo skokowego przedniego,z cechami pogrubienia TK-w zakresie prawej stopy cechy wyraźnej osteoporozy z pojedynczymi cystowatymi przejaśnieniami w obrębie kości stępu

Konieczna pełna konsultacja ; historia choroby, badanie,
Ortopeda, Rehabilitacja, bardzo ważne!

Czy duże zaburzenia krążenia: zasinienie, obrzęk ?? Czy duże objawy bólowe?
Ważne ćwiczenia w odciążeniu, uniesieniu, w cieple,
bez nadmiernego drażnienia i dotykania....
Pozdrawiam