Złamanie trójkostkowe stawu skokowego a rana tłuczona

Złamanie trójkostkowe stawu skokowego a rana tłuczona Znajoma osoba złamała trzy kości w stawie skokowym i zdarła sobie skórę w okolicach kości piszczelowej. Czeka na zabieg. Rodzinie powiedziano, że operacja zostanie wykonana po wygojeniu zdartej skóry. Chora cierpi od trzech dni i ma przed sobą perspektywę około 7 dni lub dłużej oczekiwania na zabieg chirurgiczny. Czy zdarcie skóry dyskwalifikuje z operacji|? Susenah

Nie widziałem pacjenta (tki) - nie potrafię więc odpowiedzieć albowiem NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Zaufałbym jednak specjalistom , pod opieka których znajduje się chora (y) , zż