Złe relacje z teściową a wpływ na życie małżeńskie

Witam panstwa prawdopodobnie potrzebuje pomocy. Nie wiem co mam robic . Tesciowa od 5 lat niszczy mi zycie i zdrowie.Jak ma okazje wyzywa mnie ubliza mi poprostu jest dla mnie podla w obecnosci innych osob.Mowilam o tym mezowi ale on nie chce mnie sluchac a tymbardziej rozmawiac ze mna kaze mi odpuscic i mowi ze lepiej bedzie jak nie wroci do domu po pracy.Nawet doszlo do tego ze przez tesciowa nie mam ochoty na wspolzycie z mezem co kiedys bylo u nas czeste. Poradzcie mi co mam zrobic.

Witam. Myślę, że trzeba by poznać Pani sytuację szerzej, przyjrzeć się co się dzieje, jaka jest Pani, w czym Pani pomóc. Wtedy byłoby łatwiej trafnie pomóc, a do tego już zdecydowanie lepszy byłby kontakt osobisty.
Magdalena Brabec

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza