Złe samopoczucie po wypiciu większej ilości alkoholu

Witam mam pytanie od pewnego czasu mam tak za jak wypije alkohol w większej ilości do następnego dnia mam kaca jak każdy człowiek ale przez następne dwa trzy dni czuje się dziwnie jak bym był przeziębiony ale nie mam gorączki czego to może być przyczyna

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zmniejszyć ilość spożywanego alkoholu. Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego,