Zły stan psychiczny u ofiary nadopiekuńczej i neurotycznej matki

Witam. Jestem ofiarą nadopiekuńczej i neurotycznej matki, która mnie od siebie uzależniła. Mój stan psychiczny jest tragiczny. Jestem na skraju wyczerpania. Chodzę 2x w tygodniu na terapię psychodynamiczną, ale boję się że to nie wystarcza. Nie daję sobie już rady. Co jeszcze mogę zrobić. POMOCY!!!!

Witam,
proszę porozmawiać o tym ze swoim psychoterapeutą i razem zastanowić się nad dalszym postępowaniem. Być może przydatna byłaby wizyta u psychiatry lub skierowanie do leczenia szpitalnego ambulatoryjnego lub stacjonarnego.
Pozdrawiam.